Emexim Emexim
DAWSON PRODUCTS EMEXIM Emexim
Powrót do strony głównej O firmie Kontakt Pasek
Emexim Dawson
Emexim Wibmaster
O firmie

DAWSON www.dcpuk.com

WITAMY W GRONIE ZAINTERESOWANYCH - JAK MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC?

Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem brytyjskiej firmy Dawson Construction Plant LtD., i prowadzimy sprzedaż hydraulicznych młotów i sprzętu tej firmy o najwyższym standardzie światowym, wraz z serwisem i częściami zamiennymi.

Filozofia firmy Dawson polega na stosowaniu nowych pomysłów, nowych technik i nowej technologii w celu stworzenia lepszej przyszłości dla przemysłu palowania. Poprzez dostarczanie sprzętu, który oferuje Państwu duże korzyści, praca może być wykonania w sposób bardziej wydajny, dorównując wyższym standardom oraz w sposób zapewniający zwiększony poziom bezpieczeństwa.

Naturalnie, jako klient firmy Dawson, oczekują Państwo wysokiego poziomu niezawodności sprzętu, jakości oraz usług. Oczekują Państwo sprzętu, który jest dobrze skonstruowany i trwały. Oczekują Państwo, że będą mieli do czynienia z organizacją rozpoznawalną na całym świecie, która będzie szanowała Państwa, jako stałą klientelę, nawiązując i budując stosunki na przyszłość. Być może nie oczekują Państwo zespołu innowacyjnych inżynierów, którym zależy na konstruowaniu szerokiej gamy sprzętu pozwalającego Państwu mieć przewagę w palowaniu .............. JUŻ DZISIAJ i daleko w przyszłości?

Już tak jest i już ta możliwość jest dostępna. Firma Dawson Construction Plant Limited została stworzona w oparciu o inżynierię budowania maszyn oraz inżynierię lądową i wodną, posiadając szczególne doświadczenie w palowaniu. W czasie równym dwóm pokoleniom, firma Dawson stała się jednoznaczna z najwyższymi standardami instalacji palowania. Unikatowe połączenie zdobytego doświadczenia oraz oryginalności w budowaniu maszyn, jak też posiadane know-how pozwoliło na stworzenie szerokiego zakresu prawdziwie innowacyjnych, wysoce wydajnych oraz bezpiecznie zbudowanych produktów.

Już w siedzibie firmy nowe produkty są poddawane programom rygorystycznych testów po ich wstępnym projekcie - Badania oraz Rozwój [R&D] są uważane za podstawę przyszłości firmy. Szczegółowa inżynieria oraz projektowanie to dziedziny realizowane przez doświadczonych inżynierów maszyn, po oszacowaniu początkowych prac przy użyciu najnowszej technologii wspartej komputerami. Siedziba firmy znajduje się na 7-akrowym terenie w Milton Keynes, najnowszym mieście w Anglii, w którym fabryka oraz biura zajmują 46.000 stóp kwadratowym nowoczesnej inwestycji inżynieryjnej. Wysoce wykwalifikowana, wszechstronna oraz kompetentna siła robocza zapewniają, by firma miała doświadczenie konieczne do wytwarzania produktów na skalę światową. Inwestycje w najnowszą technologię produkcyjną oraz systemy produkcji zapewniają, że to doświadczenie jest wykorzystywane.

Zaopatrując krajowy rynek z powyższej siedziby, Dawson stał się PRZODUJĄCYM wytwórcą sprzętu do palowania w Zjednoczonym Królestwie. Działając poprzez globalną sieć wyszkolonych oraz zaakceptowanych dystrybutorów, Dawson jest teraz rozpoznawalny na całym świecie za innowacyjność w produkcji sprzętu do palowania.

Poniżej możecie Państwo pobrać specyfikacje techniczne (format PDF).

Plik w formacie PDF Młoty firmy Dawson

Plik w formacie PDF Wibromłoty firmy Dawson

Zobacz też:
Informacje o firmie Dawson

Ogólne informacje o wibromłotach

2008© DAWSON PRODUCTS EMEXIM

Zapraszamy