Emexim Emexim
DAWSON PRODUCTS EMEXIM Emexim
Powrót do strony głównej O firmie Kontakt Pasek
Emexim Dawson
Emexim Specyfikacje
Oferta - DAWSON PRODUCTS

| HPH młoty HPH 1200, HPH 2400 i HPH 6500 | Urządzenia wyciągające pale | Podstawowe zalety wibromłotów EMV | Pozostałe informacje |

Urządzenia czyszczące świder
Usuwanie odkładającego się gruntu z Continuous Flight Augers [świdrów ciągłego działania] podczas procesu wiercenia i cementowania jest istotne dla zapewnienia maksymalnej wydajności, bezpiecznej pracy i zgodności z obecnym ustawodawstwem (szczególnie państwa należące do EWG).

Urządzenie wiertnicze Palownice i Wiertnice

Dawson Dawson

Urządzenie wiertnicze świeca/prowadnica teleskopowa

Urządzenie wiertnicze palownice
i wiertnice Liebherr

Euro Ground Release Shackles (Klamry zwalniane z podstawy urządzenia)

DawsonKlamra Euro Ground Release została skonstruowana specjalnie dla wbijania stalowych grodzic. Pozwala na podnoszenie stalowych pali do właściwej pozycji, a gdy są bezpiecznie zamocowane w tymczasowych prowadnicach – na następujące po tym błyskawiczne i bezpieczne zdalne ich opuszczenie. Klamry pozwalają ominąć kosztowne opóźnienia I nieodłączne niebezpieczeństwo umieszczenia człowieka, 'Top Man' [Człowiek na szczycie] lub 'Pile Monkey' [małpa na palu] w pobliżu położenia, w którym pal jest zwalniany.

By zakończyć temat naszego realistycznego (obie stopy na ziemi) podejścia do wbijania pali zapraszamy do obejrzenia Sheet Pile Threaders, o automatycznym zdalnym mocowaniu do siebie pali profilowanych.

Szekla zwalniająca Euro Ratc

DawsonSzekla zwalniająca Euro Ratchet została zaprojektowana specjalnie do podnoszenia całego szeregu stalowych pali lub stalowych sekcji konstrukcji gdzie muszą być one podnoszone z poziomu gruntu do pewnego bezpiecznego położenia pionowego na dowolną wysokość np. konstrukcyjne kolumny stalowe używane do podnoszenia profili. Pozwala, by stalowe elementy zostały skutecznie i bezpiecznie odłączone na odległość. Użycie tych szekli oszczędza czasochłonność oraz pomija koszty materialne związane z zapewnieniem dostępu dla człowieka w celu odłączenia manipulowanych elementów. Osiągnięcie tego wyniku czyni pracę szybszą, bardziej ekonomiczną oraz nieodłącznie bezpieczniejszą.

Jeżeli te szekle mają być stosowane do ustawiania stalowych pali profilowych, prosimy obejrzeć Sheet Pile Threaders. Urządzenie to jest używane do automatycznego zdalnego wzajemnego mocowania przyległych arkuszy – nasze pełne realistyczne (obie stopy na ziemi) podejście do wbijania pali.

Poniżej możecie Państwo pobrać specyfikacje techniczne (format PDF).

Plik w formacie PDF Młoty firmy Dawson

Plik w formacie PDF Wibromłoty firmy Dawson

Zobacz też:
Informacje o firmie Dawson

Ogólne informacje o wibromłotach

2008© DAWSON PRODUCTS EMEXIM

Zapraszamy